زمان کنونی: 03-29-2017, 14:37 درود مهمان گرامی! (ورودثبت نام)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان
iv_1991
12-09-2016, 21:22 (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-09-2016 21:23، توسط iv_1991.)
ارسال: #1
Photo iv_1991
با سلام خدمت دوستان عزیز Smile
اولین تجربه رندر من با تیا Exclamation
بخاطر مشکل تو نصب وی ری مجبور شدم با تیا رندر بگیرم با سیستم خیلی ضعیفی که در اختیار داشتم ب شخصه خیلی رضایت دارم از تیا بدون دردسر عالی بود Heart

فایل‌(های) پیوست شده تصویر (ها)

سادگی نهایت پیچیدگیست...
ارسال یک ایمیل به این کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
پسنديدن پست نقل قول این ارسال در یک پاسخ
کاربرانی که این پست را پسندیده اند:
H-o-s-e-i-n
12-10-2016, 11:51 (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-10-2016 11:55، توسط H-o-s-e-i-n.)
ارسال: #2
RE: iv_1991
(12-09-2016 21:22)iv_1991 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز Smile
بخاطر مشکل تو نصب وی ری مجبور شدم با تیا رندر بگیرم با سیستم خیلی ضعیفی که در اختیار داشتم ب شخصه خیلی رضایت دارم از تیا بدون دردسر عالی بود Heart
سلام بسیار هم عالی

یعنی چی بدون دردسر میشه توضیح بدید؟ تو رندرگیری سریعه؟ فکر کنم از کارت گرافیگ هم برای رندرگیری استفاده میکنه؟ به سی پی یو فشار نمیاره مثل وی ری که تا صدرصد پر میکنه نیست؟ میشه مشخصات سیستمتون رو بگید؟ من خودم تیا رو نصب کردم ولی استفاده نکردم؟ من خودم فعلا از لپتاپ برای رندرگیری استفاده میکنم که نمیخوام به لپتاپ فشار بیاره یعنی با تیا همچین چیزی امکان داره؟
iv_1991
12-15-2016, 14:11
ارسال: #3
(12-10-2016 11:51)H-o-s-e-i-n نوشته شده توسط:  
(12-09-2016 21:22)iv_1991 نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان عزیز Smile
سلام بسیار هم عالی

یعنی چی بدون دردسر میشه توضیح بدید؟ تو رندرگیری سریعه؟ فکر کنم از کارت گرافیگ هم برای رندرگیری استفاده میکنه؟ به سی پی یو فشار نمیاره مثل وی ری که تا صدرصد پر میکنه نیست؟ میشه مشخصات سیستمتون رو بگید؟ من خودم تیا رو نصب کردم ولی استفاده نکردم؟ من خودم فعلا از لپتاپ برای رندرگیری استفاده میکنم که نمیخوام به لپتاپ فشار بیاره یعنی با تیا همچین چیزی امکان داره؟
خیلی ممنون. سیستم خودم cpu i5 2500k ram 4gig 1333 gpu gts 450s اما خیلی از کارارو تو یه لپ تاپ دل مال 8 9 سال پیش انجام دادم رمش دو و کش سی پی یو دو اینا خیلی ضعیف اصلا... Big Grin اما نه کرشی نه چیزی حالا شاید زمان ببره تو برخی موارد اونم باز خیلیا مربوط ب ناشی بودن من بود ولی بازم من هم از سرعت هم راحتی هم دردسر ساز نبودن تیا لذت بردم Blush یعنی کرش نداره هنگ نداره لگ نداره راحتی

سادگی نهایت پیچیدگیست...
H-o-s-e-i-n
12-17-2016, 22:43
ارسال: #4
(12-15-2016 14:11)iv_1991 نوشته شده توسط:  خیلی ممنون. سیستم خودم cpu i5 2500k ram 4gig 1333 gpu gts 450s اما خیلی از کارارو تو یه لپ تاپ دل مال 8 9 سال پیش انجام دادم رمش دو و کش سی پی یو دو اینا خیلی ضعیف اصلا... Big Grinاما نه کرشی نه چیزی حالا شاید زمان ببره تو برخی موارد اونم باز خیلیا مربوط ب ناشی بودن من بود ولی بازم من هم از سرعت هم راحتی هم دردسر ساز نبودن تیا لذت بردم Blush یعنی کرش نداره هنگ نداره لگ نداره راحتی
ممنونم از راهنمایی تون
موفق باشید

ابراز علاقه کنید!

پرش به انجمن: